کد خبر : 1319

تاریخ انتشار : 1396/09/22 15:07

زادمهر در گفت‌وگو با فارس خبر داد

برگزاری دوره تخصصی فضای مجازی برای دفاتر جامعه اسلامی دانشجویان از فردا

قائم مقام روابط عمومی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: دوره تخصصی فضای مجازی 23 و 24 آذر برای روابط عمومی‌های دفاتر جامعه اسلامی دانشجویان برگزار می‌شود.

محمد زادمهر قائم مقام روابط عمومی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، گفت: با توجه به بررسی‌های انجام شده و آمارگیری‌ها از شبکه‌های مجازی و ضرورت کار و فعالیت دفاتر جامعه اسلامی دانشجویان در بحث فضای مجازی پس از بحث و گفت‌وگو در کمیسیون روابط عمومی تصمیم به برگزاری دوره تخصصی برای روابط عمومی‌های دفاتر را گرفتیم.

وی ادامه داد: از حدود یک ماه پیش پیگیری و مذاکره با اساتید و صاحب نظران حوزه فضای مجازی را با هدف انتخاب اساتیدی کشوری و کاربلد را آغاز کردیم و با 2 تن از فعالان و اساتید این حوزه برای برگزاری دوره به توافق رسیدیم.

زادمهر افزود: دوره تخصصی فضای مجازی از نظر استفاده بیشتر نمایندگان دفاتر روزهای پنجشنبه و جمعه 23 و 24 آذر ماه 1396 در تهران دفتر مرکزی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان برگزار خواهد شد.

این فعال دانشجویی ادامه داد: نظر به بررسی‌های انجام شده و مشورت با اساتید در این دوره مباحثی همچون آشنایی با شبکه‌های اجتماعی، روش‌های جذب عضو و تبلیغ، ارتباط با رسانه‌های مجازی و خبرگزاری‌ها، نشریه الکترونیک وجود خواهد داشت.

وی گفت: در این دوره فارغ از مباحث تئوری و نظری سعی خواهد شد نمونه‌های عملی و پروژه های اجرایی جهت هرچه بهتر یادگیری و آماده سازی نمایندگان دفاتر ارائه شود که امیدواریم مباحث مطرح شده در دوره برای دانشجویان و نمایندگان دفاتر جامعه اسلامی سراسر کشور کاربردی و مفید واقع شود.


واحد روابط عمومی

اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان

نظرات


طراحی و اجرا: شبکه کیهان مهر © 2013 - نسخه 1.0.1