کد خبر : 1416

تاریخ انتشار : 1397/05/03 11:52

زادمهر در گفت‌وگو با فارس مطرح کرد

برگزاری سومین دوره جشنواره نشریات اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان

دبیر سومین دوره جشنواره نشریات اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: این جشنواره در بخش‌های مختلف برگزار می‌شود و همزمان با کنگره سراسری اتحادیه از برگزیدگان جشنواره تقدیر خواهد شد.

محمد زادمهر دبیر سومین دوره جشنواره نشریات اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس درباره برگزاری این جشنواره گفت: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری از جمله اشاره ایشان به تخاطب واقعی، ما در اتحادیه تصمیم گرفتیم سومین دوره جشنواره نشریات دانشجویی را برگزار کنیم.

وی ادامه داد: این جشنواره با هدف ترغیب و تشویق دفاتر اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در دانشگاه‌های سراسر کشور مبنی بر تلاش برای انتشار منظم و با برنامه به همراه محتوای مناسب برگزار می‌شود.

زادمهر تصریح کرد: این جشنواره در بخش‌های مختلف از جمله خبر، گزارش، مصاحبه، یادداشت، تیتر، صفحه آرایی، سرمقاله، لوگو برگزار و به بهترین نشریه در هر بخش تندیس و لوح سپاس به همراه جایزه نقدی اهداء خواهد شد.

وی درباره زمان برگزاری جشنواره هم گفت: این جشنواره از فروردین ماه امسال کلید خورد و مهلت ارسال آثار تا 30 خرداد ماه بود که با تمدید یک ماهه هم اکنون به پایان رسیده است.

 

این فعال دانشجویی ادامه داد: با پایان مهلت ارسال آثار مرحله دوم یعنی داوری آغاز شده که در این بخش سعی کردیم از متخصصان و فعالان حوزه مطبوعات و رسانه و مدیران فرهنگی استفاده کنیم.

وی گفت: بدین ترتیب 4 داور برای این دوره از جشنواره انتخاب شده است. داوران آقای محمد کریمی سردبیر خبرگزاری تسنیم، رضا رسولی عضو هیئت مدیره انجمن قلم ایران، مجدالدین معلمی دبیرکل اسبق اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان و رئیس حوزه هنری استان قم و مسعود رشید سردبیر سابق نشریه هم شاگردی هستند.

زادمهر اظهار داشت: با پایان داوری و قطعی شدن نتایج و مشخص شدن برگزیدگان هر بخش اختتامیه همزمان با کنگره سراسری اتحادیه در تاریخ 22 تا 26 مرداد ماه 1397 در مشهد مقدس برگزار خواهد شد.


واحد روابط عمومی 

اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان

نظرات

طراحی و اجرا: شبکه کیهان مهر © 2013 - نسخه 1.0.1