کدخبر - 66971398/04/25 16:13
با موضوع شهادت شهید بهشتی؛

بیست و دومین شماره نشریه هم‌شاگردی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان منتشر می‌شود

قائم مقام واحد روابط عمومی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: بیست و دومین شماره نشریه هم‌شاگردی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان منتشر می‌شود.
محمدرضا شهرکی، قائم مقام واحد روابط عمومی و عضو شورای سردبیر نشریه سراسری هم شاگردی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در گفتگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، گفت: به همت واحد روابط عمومی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان، بیست و دومین شماره نشریه هم‌شاگردی در قالب جدید طی این هفته منتشر می‌شود.

وی افزود: سرمقاله این شماره با موضوع شهادت شهید بهشتی به قلم محمد امین مهدی پور دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان نگاشته شده است. همچنین در این شماره تحلیل‌های دانشجویی با عنوان انقلاب فرهنگی از اولویت‌های انقلاب اسلامی، تشکل‌های دانشجویی و گام دوم انقلاب؛ باید‌ها و نباید ها، جاده دوم خرداد آمده است.

شهرکی افزود: گفتگو با حسین خزلی مدیرعامل سابق کارگزاری‌های بانک کشاورزی و آینده در ارتباط با مسائل اقتصادی و جنبه‌های مختلف بورس از دیگر بخش‌های این شماره از نشریه همشاگردی است که در ادامه سلسله مصاحبه‌های تخصصی در عرصه‌های مختلف تهیه شده است.

وی بیان کرد: بیست و دومین شماره نشریه هم‌شاگردی ضمن انتشار در فضای مجازی به‌زودی در سراسر دانشگاه‌های کشور توزیع خواهد شد.واحد روابط عمومی
اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان
نظرات
برگزیده ها
    آخرین اخبار بیشترین بازدید