آخرین اخبار
اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان:

آقای رئیسی؛ خواستار پیگیری جدی پرونده‌های فساد هستیم

اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان با صدور نامه‌ای خطاب به حجت‌الاسلام رئیسی، انتصاب وی به ریاست قوه قضائیه را تبریک گفت.
اشتراک گذاری
21 اسفند 1397
151 بازدید
کد مطلب : 777

به گزارش خبرنگار جادنیوز، اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان با صدور نامه ای خطاب به حجت الاسلام رئیسی، انتصاب وی به ریاست قوه قضائیه را تبریک گفت.

 

متن این نامه به شرح زیر است:

ریاست محترم قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران
جناب حجت السلام سید ابراهیم رئیسی

جامعه اسلامی دانشجویان سراسر کشور انتصاب جنابعالی را به ریاست قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران و حلول ماه مبارک رجب المرجب و تقارن این انتصاب با شب پر فضیلت اول رجب را، به شما و تمامی مجموعه قوه قضائیه صمیمانه تبریک عرض می نماید.

هم اکنون که نظام جمهوری اسلامی ایران موید به تاییدات الهی و در ذیل توجهات حضرت ولی عصر با استحکام هر چه تمام گام در راه توسعه و بالندگی گذارده است، ریاست شما بر قوه به تمشیت از حکم رهبری در چنین دوران حساس تاریخی که دشمنان ایران دندان تیز کرده تر از همیشه اند، فقط با استعانت و توکل بر خداوند و سپس با مدیریت مدبرانه و جهادی است که می توانید در کسوت ریاست یکی از قوای جمهوری اسلامی ایران خدمتگزار واقعی انقلاب باشید.

جناب آقای دکتر رئیسی؛ مطمئنا تایید می کنید که هم اکنون نیازمند توجه ویژه ای از سوی قوه قضائیه به فصل سوم قانون اساسی همان حقوق ملت داریم. در وضعیت کنونی بر هیچ کسی پوشیده نیست که در برخی مواقع زورگویان و گردنکشانی که خاصتا دارای جاه و مقام اند، به حقوق مردم تجاوز می کنند. مردم عیال خداوند هستند و اوست که حافظ و نگهبان مردم و این ملت است. ملت بزرگوار و سرافراز ایران باید از هر شر اجتماعی که دامن گیر آنان می شود، با صلابت قوه تحت هدایت جنابعالی حفاظت گردند.

جناب آقای رئیسی کارنامه شما برای همه عیان است. همچنان که رهبری فرمودند و کارآمدی جنابعالی در عرصه های مختلف خدمتتان خصوصا در قوه قضائیه مشهود بوده و مورد خوشنودی ما نیز هست و این باعث فرهمندی است، که مدیران طراز انقلابی کم و بیشی داریم که می توانند در این وضعیت سخت صادقانه و عالمانه پای همت در کار و تلاش بگذارند.

حاج آقای رئیسی مبارزه با فساد با قاطعیتی تمام وظیفه قوه و مطالبه جدی همه است. ما و همه دانشجویان و تشکیلات انقلابی دانشگاهی پیگیری پرونده های فساد را جدا از شما خواستاریم و اعلام حمایت و همکاری نموده و در راستای این هدف از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد. بدترین نوع ناعدالتی و تبعیض در سیستم قضایی است که رخ می نماید. انقلاب نیز جز با رسیدن به هدف اصیل خود یعنی عدالت پابرجا نخواهد ماند. البته امیدوآریم که طرح تحول ارائه شده جنابعالی بتواند قوه قضائیه را کارآمدتر از همیشه متحول بسازد.

ریاست محترم جدید قوه قضائیه، جامعه اسلامی دانشجویان که سال‌هاست تلاش دارد در جامعه دانشگاهی کشور برای انقلاب فعالیت کرده و تاثیر گذار باشد، خوشحال از این انتصاب آماده هر نوع همکاری با قوه قضائیه است.

از خداوند منان برای شما، قوه قضائیه، ملت و جامعه دانشگاهی کشور آرامش و امنیت را خواستاریم.

واحد روابط عمومی

اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *