آخرین اخبار

دعوت جامعه اسلامی دانشجویان از مردم برای حضور در انتخابات/ حمایت اتحادیه از «لیست وحدت»

اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان از مردم دعوت کرد برای نجات اقتصاد کشور و اصلاح نابسامانی‌ها، دوم اسفند ماه به مانند گذشته پای صندوق های رای آمده و ضمن انتخابی شایسته و اصلح نقش خود را در سرنوشت کشور ایفا کنند.
اشتراک گذاری
30 بهمن 1398
140 بازدید
کد مطلب : 991

اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان طی بیانیه‌ای از مردم دعوت کرد برای نجات اقتصاد کشور و اصلاح نا به سامانی‌های دولت، دوم اسفند ماه به مانند گذشته پای صندوق های رای آمده و ضمن انتخابی شایسته و اصلح نقش خود را در سرنوشت کشور ایفا کنند. 

متن بیانیه به شرح زیر است:

« رهبر معظم انقلاب اسلامی: به نظر بنده، با ملاحظه‌ همه‌ جوانب، امروز حضور در انتخابات و شرکت در رأی دادن یک حکم شرعی و یک وظیفه‌ی شرعی است؛ صرفاً یک وظیفه‌ی ملّی و انقلابی نیست؛ وظیفه‌ی شرعی است؛ در عین حال یک جشن ملّی هم هست، در عین حال یک حقّ مدنی هم هست. 

از روزهای ابتدایی شکل گیری شورای ائتلاف اصولگرایان، اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان بر بحث وحدت حداکثری و حضور تمام گروه های جبهه انقلاب و رسیدن به یک لیست مشخص تاکید نمود و این راهبرد را تا روزهای پایانی تهیه لیست نهایی این ائتلاف ادامه داد که به سرانجامی نرسید.

در این میان همچون انتخابات گذشته پرچمدار وحدت در جنبش دانشجویی بوده ایم و دوای درد امروز جامعه را بازگشت مجلس شورای اسلامی به عنوان راس امور به جایگاه اصلی خود می دانیم و این مهم بدست نخواهد آمد مگر با وحدت حداکثری برای اجماع و حضور کامل و تمام قد نیروهای مومن و انقلابی در مجلس شورای اسلامی.

ماه های گذشته صحنه بحث های سیاسی و پیگیری مسیرهای متعدد برای رسیدن به ساز و کاری به جهت رسیدن به یک لیست ۳۰ نفره برای حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس بود. در این میان اختلافات بسیاری در مسیر جبهه انقلاب بود و تلاش های بسیاری از سوی دلسوزان برای وحدت حداکثری صورت گرفت که در نهایت امروز به سرانجام رسید.

ضمن تاکید مجدد بر شعارهای خود یعنی شفافیت، عدالت، اقتصاد و جوانگرایی و ضمن اینکه لیست منتشر شده از سوی این اتحادیه با عنوان “مجلس جوان و کارآمد در گام دوم انقلاب” شامل افراد انقلابی و ارزشمندی است که حتما با حضور خود در مجلس شورای اسلامی آغازگر تحول و کارآمدی خواهند بود اما با صرفه نظر از اختلافات بر گزینه های موجود و سهم خواهی‌های بعضا غیراخلاقی بعضی از گروه ها به جهت حفظ وحدت حداکثری میان نیروهای انقلاب و پیروزی در انتخابات دوم اسفند ماه، اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان به عنوان بزرگترین اتحادیه دانشجویی ایران اسلامی حمایت کامل خود را از “لیست وحدت” اعلام می‌دارد.

در پایان از ملت شریف و سرافراز ایران اسلامی دعوت می نماییم برای نجات اقتصاد کشور و اصلاح نا به سامانی های دولت، دوم اسفند ماه به مانند گذشته پای صندوق های رای آمده و ضمن انتخابی شایسته و اصلح نقش خود را در سرنوشت کشور ایفا نمایند.

حضور مردم پای صندوق های رای اصلی ترین هدف است و اعتقاد داریم با هر عقیده و هر نوع نگاهی باید رای داد، در این میان رای بر مبنای ویژگی های عقلانی و توجه به مصالح کشور و انقلاب اسلامی در ۴ سال پیش رو راهگشای بحران ها و معضلات کشور خواهد بود.

واحد روابط عمومی

اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *