کد خبر : 1220

تاریخ انتشار : 1396/01/23 20:33

دبیر سیاسی جامعه اسلامی دانشگاه ولی‌عصر(عج) رفسنجان:

برخی اقدامات دولت در نزدیکی انتخابات توهین به فهم و شعور ملت است

دبیر سیاسی جامعه اسلامی دانشگاه ولی‌عصر(عج) رفسنجان گفت: برخی اتفاقات در این دولت و به ویژه در این یک ماه مانده به انتخابات توهین به شعور و فهم ملت است و قطعا این رفتارها در ایام انتخابات بیش از اینکه سرپوشی بر اوضاع دولت باشد، سبب بیداری بیشتر جوان‌ها و مردم می‌شود.

به گزارش جادنیوز،علی نیک‌آیین، دبیر سیاسی جامعه اسلامی دانشگاه ولی‌عصر(عج) رفسنجان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجو، گفت: دولتی‌ها کارشان به جایی رسیده که در یک شهرستان کوچک مانند رفسنجان در روز ملی فناوری هسته‌ای مانع دعوت از پدر شهید احمدی‌روشن می شوند و به جای آن از سخنرانی فرد ضد انرژی هسته‌ای استقبال می‌کنند.

 

وی با اشاره به اینکه چند روز قبل، بزرگداشت شهدای فناوری هسته‌ای در دانشگاه علوم‌پزشکی رفسنجان که سخنران آن پدر شهید احمدی‌روشن بود، به‌دلیل «صلاح نبودن» لغو شد، افزود: چگونه می‌شود که چند قدم آن‌طرف‌تر توسط تشکلی یکبارمصرف و اصلاحاتی برای این رویداد مهم به سخنرانی ضد هسته‌ای دعوت و مجوز داده می‌شود.

 

دبیر سیاسی جامعه اسلامی دانشگاه ولی‌عصر(عج) رفسنجان تصریح کرد: سخنران این مراسم دولتی در حالی برای سخنرانی برای بزرگداشت روز ملی فناوری هسته‌ای در دانشگاه ولی‌عصر(عج) رفسنجان دعوت شده که در دوران مذاکره از بی‌فایده‌بودن صنعت هسته‌ای سخن می‌راند و مانند دوران قاجار که نفت را ماده‌ای بدبو می‌خواندند، وی این صنعت را صنعتی به‌دردنخور و هزینه‌بر می‌دانست.

 

وی ادامه داد: بدون شک این رفتار دولت مانند شخصیت فرد مدعو اجماع نقیضین است، درحالی‌که سخن از آزادی بیان می‌زنند، شخصیت‌های منتقد به دادسرا می‌روند و اجازه سخنرانی ندارند و از طرفی فردی که اعتقادی به صنعت هسته‌ای ندارد در رابطه با بزرگداشت فناوری هسته‌ای باید سخنرانی هم کند.

 

نیک‌آیین تصریح کرد: این اتفاقات در این دولت و به ویژه در این یک ماه مانده به انتخابات توهین به شعور و فهم ملت است و دانشجویان این حرکات را بی‌پاسخ نمی‌گذارند و قطعا این رفتارها در ایام انتخابات بیش از اینکه سرپوشی بر اوضاع مملکت باشد، سبب بیداری بیشتر جوان‌ها و مردم می‌شود.

نظرات


طراحی و اجرا: شبکه کیهان مهر © 2013 - نسخه 1.0.1