کد خبر : 1255

تاریخ انتشار : 1396/02/18 23:36

مسئول سیاسی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعت نفت:

آقای دلاویز؛ این مشاوره‌ها را سه سال پیش می‌دادید نه حالا

مسئول سیاسی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعت نفت در واکنش به سخنان مشاور منابع انسانی وزیر نفت که از جذب ۲۵۰۰ نفر از نیروهای قراردادی و دانشگاه‌های معتبر و دانشگاه صنعت نفت خبر داد، گفت: نام بردن از این دانشگاه برای جذب، تعمّدی بوده؛ چرا که آقایان دوسال و نیم است که وجهه دانشگاه صنعت نفت را تخریب کرده‌اند!

به گزارش جادنیوز،حسینی، مسئول سیاسی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعت نفت در گفت و گو با خبرگزاری دانشجو، در واکنش به سخنان دلاویز، مشاور منابع انسانی وزیر نفت که طی هفته گذشته از جذب 2500 نفر از نیروهای قراردادی و دانشگاه های معتبر و دانشگاه صنعت نفت خبر داد، گفت: بزرگواران وزارت نفت نگفته اند که از این میزان سهمیه کارمندان قرارداد موقت و دانشجویان دانشگاه های معتبر و  دانشگاه صنعت نفت هر کدام چه میزان است؟!

 

وی افزود: البته که نام بردن از دانشگاه صنعت نفت برای جذب، تعمّدی بوده برای اینکه آقایان دوسال و نیم است که تا توانسته اند وجهه دانشگاه صنعت نفت را تخریب کرده اند! دانشگاهی که مرکز تربیت نیروی متخصص بوده است را به جای بها دادن و سرمایه گذاری و اصلاح برخی روندها هر کجا تریبون گرفتند با نصف و نیمه گفتن، زمین زدند!

 

مسئول سیاسی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعت نفت تصریح کرد: مشاور منابع انسانی آقای وزیر، ظاهرا صحبت های آقای وزیر در صحن علنی مجلس را نشنیدند! ایشان بازهم با ژست دفاع از دانشجویان سایر دانشگاه ها و عدم نیاز وزارت نفت، بر بدعهدی خود با دانشجویان دانشگاه صنعت نفت سرپوش گذاشتند.

 

حسینی ادامه داد: کاش مشاور منابع انسانی آقای زنگنه از سه سال پیش این مشاوره ها را به ایشان داده بود و اجازه نمی داد که آقای زنگنه دوسال آرامش دانشجویان و دانشگاه را برهم بزند! اجازه نمی داد با قول ها و وعده های داده شده به صدها فارغ التحصیل بازی شود و زندگی آنها را برهم بزنند!

 

وی افزود: آیا باید قبول کنیم درحالیکه وزیر می گوید 100 هزار نیروی مازاد وجود دارد و چندین بار بر عدم نیاز وزارت پافشاری کرده و طی چند سال گذشته فقط جذب های قطره چکانی چند صد نفره بوده است، حالا این 2500 نفر حاصل یک مطالعه بوده است؟!

 

این فعال دانشجویی تصریح کرد: به آقای دلاویز می گویم وزیری که شما اینگونه دلسوز نیروی انسانی توصیفش کرده اید، ما هم دوست داشتیم همان آقای زنگنه باشد، اما ایشان طی چهارسال گذشته تا توانسته بر انگیزه و توان نیروی انسانی تاخته است و آن را به ورطه نابودی برده است، بهتر است چرخی در بدنه صنعت نفت بزنید.

 

حسینی گفت: دانشگاه صنعت نفت را دوسال است درگیر بازی های وزارتی کرده اید و زمین زده اید! حالا با نشان دادن وعده جذب چه می خواهید؟! امام علی علیه السلام میفرمایند:"من جرّبَ المُجَرب ،حلّت بها الندامة" یعنی کسی که تجربه را تجربه کند، دچار پشیمانی می شود! تکیه به وعده آدم بدعهد هم باعث پشیمانی است!

نظرات


طراحی و اجرا: شبکه کیهان مهر © 2013 - نسخه 1.0.1