کد خبر : 1323

تاریخ انتشار : 1396/10/10 21:42

اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان

عده‌ای با تمام توان تلاش می‌کنند در فتنه88 جای شهید و جلاد را عوض کنند

اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان اعلام کرد: با گذشت هشت سال از فتنه 88 عده‌ای با تمام توان تلاش می‌کنند در قضایای 88 جای شهید و جلاد را عوض کنند.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان طی بیانیه‌ای به‌مناسبت حماسه 9 دی اعلام کرد: با گذشت هشت سال از فتنه 88 عده‌ای با تمام توان تلاش می‌کنند در قضایای 88 جای شهید و جلاد را عوض کنند. از طرفی برخی با اشتباهات دانسته و نادانسته خود در حال ایجاد فشار ناروا و فزاینده اقتصادی بر قشرهای مختلف مردم هستند، تا جایی که نارضایتی‌ها بالا بگیرد و این بار فتنه‌ای پر قدرت‌تر از قبل آغاز شود.

متن این بیانیه در ادامه آمده است:

« اکنون هشت سال است که از حماسه بزرگ نهم دی ماه می‌گذرد، حماسه‌ای که اگر آن را انقلاب سوم بنامیم خطا نکرده‌ایم.

در روزهای داغ تابستان ٨٨ بود که عده‌ای با اسم رمز تقلب که از رسانه معروف روباه پیر اعلام شد دست به کودتایی بزرگ زدند، کودتایی عظیم تر از تمام توطئه‌های پیشین، این بار یک گروهک یا گروه نبود که دست به اقدام می‌زد، بلکه آتش این فتنه می‌توانست توده‌های مردم را مقابل هم و جمهوری اسلامی که خون هزاران شهید به پایش ریخته بود قرار دهد.

در این فتنه نخستین بار بود که مارکسیست و لیبرال، گروهک تروریستی مجاهدین و رژیم صهیونیستی، رژیم‌های مرتجع عرب و کسانی که زمانی خود را تنها مدافعان انقلاب و ولایت فقیه می‌دانستند و بعدها از قطار انقلاب پیاده شدند همه و همه برای انتقام از جمهوری اسلامی ایران متحد شدند.

در شرایطی که اقتصاد کشور رو به بهبود و مسئله هسته‌ای درآستانه حل و فصل بود ناگهان آتش فتنه بخش قابل توجه این دستاوردها را تبدیل به خاکستر کرد، سران فتنه که در اواسط جریان به روند رو به اضمحلال این حرکت کور آگاه شده بودند، خبیثانه و ذلیلانه افزایش تحریم‌ها را از دول غربی درخواست کردند تا با گسترش نارضایتی‌های عمومی حرکت موفق تری را شروع کنند.

روزهای گرم و سرد 88 گذشت و ماهیت یزیدی طراحان فتنه برهمگان آشکار شد، هرچند که برخی همراهان فتنه و سرپل های داخلی آن هیچگاه نقاب خود را کنار نزدند و افراد دیگری را قربانی مطامع خود نمودند. اما اکنون، پس از هشت سال عده ای با تمام توان تلاش می‌کنند در قضایای 88 جای شهید و جلاد را عوض کنند! از طرفی برخی با اشتباهات دانسته و نادانسته خود در حال ایجاد فشار ناروا و فزاینده اقتصادی بر قشرهای مختلف مردم هستند، تا جایی که نارضایتی‌ها بالا بگیرد و این بار فتنه‌ای پر قدرت تر از قبل آغاز شود.

این بار باید هوشیار بود تا پیش از آن که به بهانه جدیدی فتنه ای دیگر آغاز شود در نطفه خفه شود، گرچه ملت ایران هوشیار است و تیشه به ریشه سرو بلندقامت انقلابی که خود غرس کرده –اگرچه آفت‌هایی هم از درون بخواهند خرابش کنند- نخواهند زد و پی تعالی این انقلاب و این راه حق خواهند بود.

روایت فتنه را باید بارها خواند و تکرار کرد و از طرفی مقاوم سازی اقتصاد، مقابله جدی با آسیب‌های اجتماعی و تهاجم فرهنگی باطل السحر توطئه‌های آینده خواهد بود.»


واحد روابط عمومی 

اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان

نظرات

طراحی و اجرا: شبکه کیهان مهر © 2013 - نسخه 1.0.1