کد خبر : 1328

تاریخ انتشار : 1396/10/22 19:18

اخگرپور در گفت‌وگو با فارس

مسئولان اقلیت ساختارشکن را در دادگاه علنی محاکمه کنند

دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: مسئولان باید پس از شناسایی اقلیت معترض مزدور و ساختارشکن با آنها برخورد جدی و قاطع کنند و مقصران را معرفی و در دادگاه علنی محاکمه کنند.

حسین اخگرپور دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، گفت: دانشجویان بی‌شک برای تفکیک معترضان واقعی و غیرواقعی نیازمند هوشیاری معترضان از سویی و هوشیاری ماموران نیروی انتظامی با برخوردهای دلسوزانه با معترضان واقعی و برخورد قاطع با بر هم زنندگان نظم عمومی از سوی دیگر است.

وی افزود: قوه قضائیه باید با برخورد جدی با تضیع‌کنندگان حقوق مردم با مصادره و فروش اموال به جا مانده از آنان حق مردم را در سریع‌ترین زمان ممکن باز پس دهد.

دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان تاکید کرد: مسئولان باید پس از شناسایی اقلیت معترض مزدور و ساختارشکن با آنها برخورد جدی و قاطع کنند و مقصران را معرفی و در دادگاه علنی محاکمه کنند.

وی گفت: اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان از قوه مجریه می‌خواهد به جای فرافکنی و انداختن تقصیر به گردن دیگران به حل مسائل و مشکلات ایجاد شده پرداخته و موجدانه تا احقاق کامل حق مردم مسئله را پیگیری و خسارات وارده به آنان را در اسرع وقت جبران کند.


واحد روابط عمومی 

اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان

نظرات


طراحی و اجرا: شبکه کیهان مهر © 2013 - نسخه 1.0.1