کد خبر : 1553

تاریخ انتشار : 1397/09/07 13:06

با ارسال نامه‌ای صورت گرفت

دعوت دفاتر جامعه اسلامی دانشجویان از «محمدرضا کبیری» برای مناظره با «متین‌ منتظمی»

دفاتر دانشگاه‌های تهران جامعه اسلامی دانشجویان از محمدرضا کبیری رئیس ستاد جوانان و دانشجویان روحانی برای مناظره با متین‌ منتظمی دبیرکل اسبق اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان دعوت کردند.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس،  دفاتر جامعه اسلامی دانشجویان در دانشگاه‌های تهران، دانشگاه الز هرا، خواجه نصیر، تربیت دبیر شهید رجایی، شهید بهشتی، علوم قضایی و دانشگاه علوم و حدیث شهر ری از محمد رضا کبیری رئیس ستاد جوانان و دانشجویان روحانی برای مناظره با متین‌ منتظمی دبیرکل اسبق اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان دعوت کردند.

در نامه دفاتر دانشگاه‌های تهران جامعه اسلامی دانشجویان آمده است: در ایام انتخابات سال 96 قرارها چیز دیگری بود. قرار بود صد روزه مشکلات حل شود، قرار بود که کارگر شرمنده کودک خود نباشد، قرار بود دو چرخ بچرخد، اولی چرخ سانتریفیوژ و دومی چرخ زندگی مردم! مستحضر که هستید اکنون هیچکدام از این چرخ‌ها نمی چرخند، قرار بود بیکاری جوانان حل شود، قرار بود مسئولان با مردم باشند نه بر مردم. اما باز هم آفرین به مرام مردم که به قرار خود با پیر جماران پشت نکردند و مصداق «اوفوا بالعهود» شدند. اکنون که قرارخود با مردم را بی قرار کرده اید حداقل به قرار«پاسخگویی» خود وفا کنید.

در قسمت دیگری از این نامه تاکید شده است: شما به عنوان مسئول ستاد جوانان آقای روحانی در سال 96 هیچ‌گاه حاضر به پاسخگویی نبوده¬اید و نخواستید در عرصه رسانه از عملکرد دولت مطبوعتان دفاع کنید. لذا با توجه به دعوت آقای متین منتظمی دبیر کل اسبق اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان از شما به مناظره در خصوص عملکرد دولت دوازدهم، دفاتر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه‌های تهران آمادگی خود را مبنی بر برگزاری مناظره اعلام می‌دارند.لازم به ذکر است که جهت از بین رفتن بهانه¬های مختلف منتظر اعلام زمان و تاریخ مناظره از جانب شما هستیم.

به گزارش فارس، متین منتظمی در روزهای گذشته از کبیری برای مناظره پیرامون عملکرد دولت در حوزه جوانان و دانشجویان دعوت کرده بود.

منتظمی در این رابطه می‌گوید: در ایام انتخابات، پیشنهاد داشتیم که با رئیس ستاد جوانان و دانشجویی حسن روحانی مناظره داشته باشیم، که او حاضر به این کار نشد. اکنون نیز معتقدیم با توجه به این که بیش از یک سال از تصدی دولت دوازدهم توسط حسن روحانی می گذرد، زمان پاسخگویی فرا رسیده است.

وی افزود: محمد کبیری هم که به عنوان رئیس ستاد جوانان و دانشجویی روحانی، از ایشان حمایت می کرد و الآن در مرحله سکوت قرار دارد، باید به جوانان و دانشجویان کشور پاسخ دهد که مشکلات فعلی کشور از کجا نشأت می گیرد. او باید پاسخ دهد که پس از گذشت بیش از یک سال از عمر دولت دوازدهم، چه اقداماتی در حوزه های مختلف، به ویژه در حوزه جوانان و دانشجویان صورت گرفته است.

دبیرکل اسبق اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان، ادامه می‌دهد: اگر استفاده از جوانان صرفا به عنوان یک نمایش سیاسی نباشد، کار خیلی خوبی است. اما بنده معتقدم که حضور آذری جهرمی در دولت دوازدهم، یک نمایش سیاسی است؛ چون خروجی خاصی از جهرمی ندیده ایم.

وی ادامه داد: شاهد آن هستیم که دولت روحانی، لقب پیرترین دولت را به خود اختصاص داده و نشان داده است که اعتقادی به جوانان ندارد؛ لذا بنده رویه دولت دوازدهم در استفاده از جوانان را مثبت نمی دانم.

منتظمی درباره علت نپذیرفتن درخواست مناظره از سوی محمد کبیری هم گفته است: باید از خود او پرسید که چرا نمی خواهد مناظره کند؛ مگر دولت مورد حمایت او روی کار نیست؟ آیا صرفا حمایت می کند و حاضر به دفاع از عملکرد دولت مطبوعش نیست؟


واحد روابط عمومی
اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان
نظرات


طراحی و اجرا: شبکه کیهان مهر © 2013 - نسخه 1.0.1