کد خبر : 874

تاریخ انتشار : 1395/08/12 01:02

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه ولی عصر رفسنجان:

خیال شکست‌ناپذیری آمریکا خطایی بزرگ است

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه ولی عصر(عج) با صدور بیانیه ای در خصوص ۱۳ آبان اعلام کرد: ملت ایران با حضوری پرشور توأم با بصیرت و آگاهی خود، در این روز ضربه مهلک دیگری بر پیکر متعفن استکبار و مستکبران عالم خواهد نواخت و اثبات خواهند کرد که خیال شکست‌ناپذیری آمریکا خطایی بزرگ است.
به گزارش جادنیوز، جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه ولی عصر(عج) با صدور بیانیه ای در خصوص ۱۳ آبان اعلام کرد: ملت ایران با حضوری پرشور توأم با بصیرت و آگاهی خود،  در این روز ضربه مهلک دیگری بر پیکر متعفن استکبار و مستکبران عالم خواهد نواخت و اثبات خواهند کرد که خیال شکست‌ناپذیری آمریکا خطایی بزرگ است.
 
متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:
 
«مبارزه‏ای که الآن بین کفر و اسلام است، این منازعه بین ما و امریکا نیست، بین اسلام است و کفر» امام خمینی(ره)
 
13 آبان روز بزرگ فریاد رسای مرگ بر آمریکا در برابر مصداق اتَمّ استکبار است و مُهر «مرگ بر آمریکا»ی ملت ایران هر سال بر قلب تاریخ کوبیده خواهد شد تا جهانیان بیش از پیش بانیان ظلم و کفر را بشناسند.

یوم‌الله سیزدهم آبان روز «اعلام برائت و فریاد کوبندۀ خشم و نفرت و انزجار «امت‌های آزاده و اسلامی به ویژه ملت مبارز، بیدار و استکبارستیز ایران اسلامی علیه استکبار آمریکایی است و ملت ایران اعلام خواهد کرد : آمریکا کماکان محور شرارت و جنایت و رأس استکبار است و 13 آبان امسال روز بزرگ ـ فریاد رسای « مرگ بر آمریکا» خواهد بود.

با ادامه رفتار و ادبیات زشت، اهانت آمیز و زورگویانه دولتمردان امریکا در مواجهه با سایر کشورهای مستقل، آزادیخواه، عدالت طلب و مسلمان به ویژه ملت بزرگ و صلح‌طلب ایران اسلامی، ملت شهید پرور و استکبارستیز ایران همچنان آمریکا را شیطان بزرگ و دشمن شماره یک خود و بلکه جامعه بشری و صلح و امنیت جهانی می‌داند.

سیزدهم آبان صرفا چند رویداد تاریخی نیست بلکه روزی است که ایرانیان تا نفس خواهند داشت و قدرت خواهند داشت فریاد هیهات منالذله را سربر می آورندو سیلی‌های محکم خود را بر صورت دولت های مستکبر و در راس آن آمریکای غاصب خواهد زد.

 "یوم‌الله سیزدهم آبان"؛ روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و در برگیرنده سه واقعه سرنوشت‌ساز و تاریخی در صحیفه خاطرات و افتخارات و نقطۀ پیوند برگهای زرینی از تاریخ آزادگی رفیع ملت سربلند ایران است.

 سیزدهم آبان سالروز تبعید رهبر کبیر انقلاب اسلامی و بزرگ مرجع جهان تشیع ، حضرت امام خمینی (ره)، در سال 1343 به جرم دفاع از شرافت و کرامت انسانی و استقلال ایران و مخالفت با لایحۀ سراسر ننگین و استعماری کاپیتولاسیون و برده‌داری نوین امریکای جنایتکار است.

 سیزدهم آبان؛ سالروز بزرگداشت شهادت دانش‌آموزان انقلابی معترض به ظلم و ستم و فساد دستگاه دربار ستمشاهی و استعمار و دخالت های امریکا در امور داخلی ایران است که این قیام توسط گارد دژخیمان رژیم منحوس طاغوت و با طراحی و دستور آمریکا در مقابل درب اصلی دانشگاه تهران در سال 1357، به وحشیانه ترین شکل ممکن به خاک وخون کشیده شد.

سیزدهم آبان سالروز تسخیر و فتح ظفرمندانۀ لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان مسلمان پیرو خط امام (ره) در سال 1358 و یادآور فاتحان لانه جاسوسی آمریکاست. سه رخداد بزرگی که وجه مشترک همه آن‌ها؛ ویژگی «استکبارستیزی، استقلال‌طلبی و آزادی‌خواهی» ملت مبارز، مقاوم و ولایت‌مدار ایران اسلامی است.

شکست‌های تلخ و پی در پی شیطان بزرگ، آمریکای ام‌الفساد قرن، در بیش از سه دهه دشمنی آشکار با انقلاب اسلامی و اعتراف دولتمردان و سردمداران محافل سیاسی ـ امنیتی غرب نسبت به ناکارآمدی و استیصال و درماندگی نقشه‌ها، ترفندهای شوم و فتنه‌ها و آشوب‌های شیطانی نظام سلطه علیه بیادهای فکری و فرهنگی مکتب سراسر نورانی اسلام و انقلاب اسلامی، بیانگر اقتدار، رشد و پیشرفت و تعالی ایران اسلامی در افق چشم‌انداز پیش‌روی خود در سایۀ تدابیر و هوشمندی ولایت‌فقیه و رهبری انقلاب اسلامی و هوشیاری و بصیرت مثال‌زدنی مردم انقلابی و رشید است.

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه ولی عصر(عج)  در پایان این بیانیه بار دیگر ملت استکبار ستیز، عاشورایی، فهیم و قدرشناس ایران اسلامی را به حضور پرشور و گسترده، فعال وآگاهی بخش در تظاهرات ضداستکباری یوم‌الله سیزدهم آبان دعوت می کند و اطمینان دارد حســـینـیـان در ماه مـشـــق حسـینـی در ماه محرم‌الحرام، یوم‌الله 13 آبان را رزم حســیـنـی بر علیه یــزیـدیـان زمـان و در رأس آن آمریکای جنایت‌ پیشه و حامی جنایت‌کاران و کودک‌کشان عالم دانسته و با حضوری پرشور توأم با بصیرت و آگاهی خود، ضربه مهلک دیگری بر پیکر متعفن استکبار و مستکبران عالم خواهد نواخت و سیلی جوانان و عاشورائیان بر آمریکای جنایتکار را بار دیگر تکرار خواهد و اثبات خواهند کرد که خیال شکست‌ناپذیری آمریکا خطایی بزرگ است.
 
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه ولی عصر(عج)
نظرات


طراحی و اجرا: شبکه کیهان مهر © 2013 - نسخه 1.0.1