کدخبر - 8821395/08/14 01:39
عضو شورای مرکزی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران گفت:

مذاکره با آمریکا عایدی برای کشور ندارد

عضو شورای مرکزی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران گفت: مذاکره با آمریکا عایدی برای کشور ندارد و آمریکا در طول تاریخ و به تجربه نشان داده که عهدشکن و غیر قابل پیش‌بینی است.
به گزارش جادنیوز، سارا دهقانی، عضو شورای مرکزی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران با اشاره به اینکه برخی معتقدند که باید با آمریکا مذاکره کرد تا ایران از انزوا خارج شود، گفت: اظهارات این افراد نشان می‌دهد که تعریف درستی از وقایع ندارند و دولت باید در نوع برخوردش با قدرت استکباري چون آمریکا دقت بیشتری داشته باشد.
 
 
وی تصریح کرد: اینکه ملت ایران و جمهوری اسلامی با تکیه بر عزت اسلامی به مقابله با استکبار برخاسته است، انزوا نیست. تفسیر نادرستی که متاسفانه برخي دولت مردان از عزت دارند، باعث تمایل به مذاکره با آمریکا شده است.
 
 
عضو شورای مرکزی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران با بیان اینکه روح استکبار ستیزی جمهوری اسلامی این اجازه را به دولت های استکباری نخواهد داد تا در امور کشور ها دخالت کنند، گفت: از آنجایی که آمریکا به عنوان استکبار جهانی شناخته شده، این جبهه مقابله و مخالفت در مقابل آمریکا تشکیل شده است.
 
 
وی ادامه داد: امیدواریم دولت مردان با تکیه بر تجربه های ننگین رابطه با آمریکای غیر قابل اعتماد، برای حل مشکلات مملکت دل به مذاکرات و هم اندیشی ها با آمریکا نبندند و با توکل بر خدا و رهنمود های مقام معظم رهبری و به پشتوانه و ياري نیروهای انقلابی کشور، به حل مسائل خرد و کلان بپردازند. راه حل مشکلات کشور، تکیه بر توان داخلی است.
 
 
دهقانی در پایان خاطر نشان کرد: مذاکره با آمریکا عایدی برای کشور ندارد و در طول تاریخ و به تجربه، آمریکا نشان داده است که عهد شکن وغیر قابل پیش بینی است.
نظرات
برگزیده ها
    آخرین اخبار بیشترین بازدید