آخرین اخبار
عضو واحد سياسي جاد دانشگاه علوم پزشكي كاشان گفت:

آیا فقط لغو کنسرت باعث خدشه‌دار شدن آزادی مردم می‌شود؟!

عضو واحد سياسي تشکل جامعه اسلامي دانشجويان دانشگاه علوم پزشكي كاشان گفت: آيا فقط لغو کنسرت باعث خدشه‌دار شدن آزادی مردم می‌شود و دروغگویی و مغلطه سران دولت توهین به شعور مردم تلقی نمی‌شود.
اشتراک گذاری
10 آبان 1395
157 بازدید
کد مطلب : 15

به گزارش جادنیوز، هاشم شاهوردی، با اشاره به اظهارات روحانی مبنی بر اینکه کشور قانون دارد و تنها قانون درباره لغو کنسرت ها تصمیم می‌‌گیرد، گفت: باید از رئیس جمهور پرسید آیا پذیرش قانون و مبارزه با بی قانونی به دلخواه دولت است که در برهه ای خلاف قانون عمل کند و در جای دیگر حامی سرسختش باشد و در مکانی دم از قانون بزند و در زمانی تبصره یا ماده ای در کنار قانون قرار داده تا به نوعی دور زدن آن را در دستور کار خود قرار دهد؟ 

 

وی افزود: فاجعه نشان دادن نقصی کوچک از دولت قبل و پرسشی که مطرح می شود این است که چشم پوشی از خطاها و اشتباهات بزرگ خود زیبنده دولت است، آیا فقط لغو کنسرت باعث خدشه دار شدن آزادی مردم می شود و دروغگویی و مغلطه سران دولت توهین به شعور مردم تلقی نمی شود.

 

عضو واحد سیاسی تشکل جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی کاشان تصریح کرد: چگونه دولت در زمینه اشتغال جوانان صرفا اکتفا به مصاحبه و سخنرانی کرده و عمل ملموسی را از اقدامات خود گزارش نکرده است و خود را با واژه های تدبیر و امید معرفی می کند؛ درحالیکه در اقدامات فراوانی؛ کوچکترین نشانی از این تعاریف نمی بینیم.

 

شاهوردی ادامه داد: دولت به خود اجازه داده است، از مضامین و نشانگرهای دین استفاده کند؛ در حالیکه در اعمال خود صرفا برای جلب توجه عده ای خاص، بارها و بارها باعث پایمال شدن همان ارزش ها می شود.

 

وی خاطرنشان کرد: صرفا با بیان واژه های عزت ملی، اقتدار ملی، رونق اقتصاد، رشد مثبت اقتصادی  و ….. نمی توان کشور را به جلو راند؛ بلکه با توکل و عزم جدی در سایه تفکر، مشورت، اعتماد به جوانان، الگو قراردادن فرمایشات رهبر معظم انقلاب و بکار بردن رهنمود های ایشان می توان به این مهم دست یافت.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.