آخرین اخبار
با حضور در بیمارستان شهدای تجریش؛

نشان شجاعت از سوی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان به کادر درمانی اهدا شد

با حضور اعضای شورای مرکزی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در بیمارستان شهدای تجریش تهران نشان شجاعت به مدافعان سلامت که در خط مقدم مبارزه با کرونا قرار دارند، اهدا شد.
اشتراک گذاری
08 تیر 1399
190 بازدید
کد مطلب : 1106
اعضای شورای مرکزی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان با حضور در بیمارستان شهدای تجریش تهران از کادر درمانی تقدیر و قدردانی کردند. در این مراسم نشان شجاعت که از سوی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان آماده شده بود به مدافعان سلامت که در خط مقدم مبارزه با کرونا قرار دارند تقدیم شد.
در این مراسم محمد زادمهر دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان ضمن قدردانی از کادر درمانی گفت: به عنوان نماینده قشر فرهیخته جامعه و از طرف دانشجویان ایران اسلامی مراتب تشکر و سپاس خود را خدمت شما عزیزان و فداکاران عرصه سلامت ابلاغ نموده و این نشان شجاعت را به عنوان نماد تشکر ملت ایران تقدیم شما می‌کنیم.
زادمهر اضافه کرد: اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان به عنوان یکی از تشکل‌ها انقلابی کشور از همان ابتدای شیوع کرونا با حضور در عرصه‌های جهادی در ۱۳ استان کشور با همکاری بهزیستی برای رفع نیاز‌های این مراکز اقداماتی انجام داد. اما ما امروز وظیفه خود را در اطلاع رسانی و فرهنگ سازی برای مردم می‌دانیم تا از تکرار صحنه‌های دلخراش اسفند و فروردین گذشته جلوگیری شود.
وی بیان کرد: حضور در بیمارستان و تقدیر از مدافعان سلامت را وظیفه خود می‌دانیم و ان شاء الله آنچه را که در توان داشته باشیم در ادامه برای کمک به کار خواهیم بست و در کنار شما عزیزان خواهیم بود.
در این جلسه خشنود، رئیس بیمارستان شهدای تجریش ضمن تقدیر از کادر درمانی گفت: متاسفانه طی روز‌های گذشته تعداد مبتلایان افزایش داشته که ضرورت دارد مردم بیش از گذشته موارد و پرتوکل‌های بهداشتی را رعایت کنند.
وی افزود: امروز قدردان کادر درمانی هستیم و حضور شما دانشجویان قطعا دلگرمی و انگیزه مضاعفی برای ادامه این مسیر سخت و مبارزه با این بیماری خواهد بود.
خشنود اضافه کرد: شما دانشجویان همیشه در کنار کادر درمان بوده اید و این حضور پر رنگ هم بوده است. ان شاء الله از این پس هم مطمئنا در کنار ما خواهید بود و ما سپاسگذار شما هستیم.
گفتنی است، در این جلسه معاونین بیمارستان شهدای تجریش و توحید تقی زاده، علی آقنوت و رضا قلعه نوی از اعضای شورای مرکزی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان حضور داشتند.
اتحادیه جامعه اسلامی دانشحویان
واحد روابط عمومی

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *