آخرین اخبار
اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان

دعوت جامعه اسلامی دانشجویان برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن

اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان با صدور بیانیه‌ای مردم و دانشگاهیان را برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد.
اشتراک گذاری
21 بهمن 1398
146 بازدید
کد مطلب : 984

اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان با صدور بیانیه‌ای مردم و دانشگاهیان را برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد.

در این بیانیه آمده است:

در بهمن ۵۷ کلام خدا بر لسان روح خدا جاری شده و چشم جهانیان نظاره گر اهتزاز پرچم غرورآفرین مزین به «الله» شد. تصویری که در گذر زمان به حقیقت پیوست و در اوج قدرت نمایی پوشالی غرب و شرق و غرّش های توخالی لیبرالیسم و سوسیالیسم ملت مسلمان ایران با گفتمان «نه شرقی، نه غربی، جمهوری اسلامی»، با استعانت از الله و با تبر ابراهیمی امام روح الله(ره) تیشـه بر اندیشه‌های بی ریشه الحادی اومانیستی و ضددینی زده و در قرن بیستم برسکه تاریخ ضرب کردند: «کلمه اللّه هیَ العُلیــا»

پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران که به اعتراف بسیاری از انقلاب شناسان نـو، منحصر به فرد و عظیم بود، موجب گردید که شیطان بزرگ (آمریکا و همدستانش) با منش استکبــاری سَلَـف خود از تعظیم و سجـده بر این انقلاب الهـی سرباز زده و برای تغییر ساختار، رفتار، مهار و انحراف آن به توطئـه های مختلفی دست بزنند که ترور سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، خروج از برجام و کوبیدن بر طبل تحریم ها آخرین توطئه مستاجران کاخ سفید برای ناامید کردن مردم عزیز ایران نسبت به انقلاب شان است. توطئه ای که سوء تدبیرهای داخلی و گاهی سبک زندگی نادرست خودمان تا حدودی متاسفانه آنها را امیدوار کرده است.

اما مردم عزیز با هر سلیقه‌ای هستید بایست بدانیم، آنچه اهمیت حضور در ۲۲ بهمن امسال را مضاعف می‌کند توطئه‌های دشمن با تحریم‌های ظالمانه است. اکنون که آمریکا با سلاح تحریم به دنبال نارضایتی و ارسال تصویر نادرست از مردم ایران به جهانیان است حضور ما باطل السحر تصاویر دروغین ساحران فرعون کاخ سفید و نشانه ای دیگر برای اثبات خطاهای دستگاه محاسباتی آمریکا خواهد بود.

اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان از مردم شریف ایران اسلامی که صاحبان اصلی این انقلاب عظیم هستند دعوت می‌کند، در کنار یکدیگر در راهپیمایی چهل و یکمین ۲۲ بهمن‌ ماه شرکت کنیم و با حضورمان پیغام وحدت و همدلی‌ را به گوش جهانیان برسانیم و با مشت‌های گره‌کرده بر دهان مستکبرین زده و این پیام را برسانیم که ملت ایران پای مبانی انقلاب و آرمان‌هایش ایستاده است و از آن کوتاه نخواهد آمد. ان شاءالله با عنایت حضرت ولی عصر (عج) این حضور گامی بلند برای حرکت به سوی تمدن نوین اسلامی خواهد بود.

واحد روابط عمومی

اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *